ÖZELLİKLER :

Baş Taşı Kalınlığı: 4 cm – Tek Parça
Genişlik-Yükseklik: 80 x 60 cm
Baş taşı üzerine lazer veya sandblast tekniği ile yazı,
Yazı Rengi: Beyaz / Gümüş / Sarı / Naturel
Yazı karakterini siz belirleyebilirsiniz.
Siyah granit üzerine dilediğiniz ölçülerde lazer resim uygulanabilir.

 

 

Granit Baş Taşı –İZMİR MEZAR ®

 Firmamız sadece İzmir ili ve çevresinde değil ülke geneline hizmet ve kalite götürmektedir.

 Yüksek Kaliteli Ürünler:

 Türkiye’de tek olan desenli granit mezarlarımız, fabrikamızda, bilgisayar destekli gelişmiş makinelerde üretilmiştir. Bu kesim ve desen kalitesi herkesin hakkıdır. 2- 10 cm  et kalınlığında yekpare granit baş taşlarına fotoğraflar Lazerle, yazılarda  ithal epoksi boya ile işlenir.

 Kurumsal Güvenilirlik:

 Müşteri memnuniyetini ön planda tutan, ilkeli ve profesyonelce çalışan firmamız bir ART GRANİT KURULUŞUDUR. Bkz. referanslarımız.

 Mezar BaşTaşı Siparişi:

 İzmir dışında yahut Bayi ağımızın olmadığı bir yerde yaşıyorsanız, telefon veya mail yolu ile sipariş verebilirsiniz.KALIN GRANİT BAŞ TAŞI, Kalpli baş taşı, Kalpli mezar taşı, Mezar baş taşı, kabir baş taşları, Resimli Granit Baş taşı, resimli baş taşları, resimli mezar modelleri, resimli mezar çeşitleri, resimli baş taşı modelleri ve lazer resimli baş taşı çeşitleri için sitemizi inceleyiniz. Kalp şeklinde baş taşı, kalp şeklinde resimli mezarlar, resimli mezar çeşitleri, granite lazerle resim, granit baş taşına resim, şekilli baş taşları, özel baş taşı modelleri, özel baş taşı çeşitleri, kalın baş taşı modelleri ve güzel baş taşı modellerini sitemizde görebilirsiniz. Kalın mermer baş taşı, kalpli baş taşı, kalp şeklinde baş taşı modeli,güzel mezar taşı modelleri, baş taşı yazıları, baş taşı fiyatları,  mezar taşı yazıları, güzel resimli baş taşları, mezara resim, mezar taşına resim, kitabe baş taşı modelleri, kitabe baş taşına resim, garantili resim, garantili porselen resim, garantili lazer resim, granit baş taşı, kalın granit baş taşı ve garantili mezartaşına resim fiyatlarını inceleyiniz. Baş taşı fiyatları, mezar taşına resim fiyatları, mezar baş taşı fiyatları, kabir baş taşı fiyatları ve granit mezar fiyatlarını da sitemizde bulabilirsiniz.