MD 6 GRANİT MEZAR

İzmir Mezar firmasının MD 6 no.lu granit mezar modelidir.

Granit Mezar nasıl olmalı

A- Mezarın temeli

Temeli güzel yapılmayan bir mermer mezar, granit mezar olarak imal edilse bile yıllar sonra yan yatabilir.  Çimento ve diğer malzemeler mermer mezar veya granit mezar temelinde hakkını vererek kullanılmalıdır.

B – Mezar taşı seçimi

Her mezar taşı mezar yapımına uygun değildir. Mermerin en az üç katı sertlik ve dayanıklılığa sahip olan granit mezar ise sanıldığı kadar pahalı değildir. Beta granit mezar, Afyon mermer mezar fiyatından daha uygun fiyatlıdır. Bu yüzden mümkünse granit mezar tercih edilmelidir. En azından mezarın ana gövde kısmı granit olursa çok uzun yıllar hiçbir bakım gerektirmez.

C-  Kullanılan teknoloji

Birçok mermer atölyesi cnc makinesi olmadığından graniti işleyemez. Teknoloji maalesef büyük yatırım gerektiriyor.

D– Mezarın kurulumu

Çelik dübelli sistem veya kilitli sistem kullanılmalıdır. Mermer Mezar veya granit mezar netice de dış mekânda kalan yazın sıcak kavurucu güneşine ve kışın soğuğuna dayanmak zorunda olan bir yapıdır.   Tamirat veya yeniden mermer mezar ya da granit mezar yapımı, yeniden masraf demektir.Hiç kimse parayı sokaktan toplamıyor.

E– Güven ve termin

Sipariş vereceğiniz Mezar firmasının, referanslarını ve güvenilirliğini araştırınız. Bizim de referanslarımızı inceleyiniz.

Mümkünse mezarlıklarda buluşmak yerine,  yapımcı firmanın işyerlerini görerek mezar siparişini veriniz.  Ödediğiniz kaparo miktarı, teslim tarihi, mermer mezar, mozaik mezar veya granit mezar işin detayını içeren firma kaşeli bir belge isteyiniz.

F– Ucuz mezar fiyatı

Yaptırdığınız mezar sağlam, kaliteli ve güzel olduğu kadar kalitesine göre çok ucuz fiyatlı olmalı. Sitemizde gördüğünüz mezar resimleri başka sitelerden alıntı değil tamamen kendi mezar modelimizdir..Mezar fiyatları konusunda da sadece İzmir mezar fiyatları değil Türkiye mezar fiyatlarında da iddialıyız.

Mezar 480 TL. Ucuz mezar fiyatları, mezar taşı, mermer mezar, granit mezar, aile kabri, mezar modelleri, kalite, güvenilirlik vemezar çeşitleri için referanslarımızı inceleyiniz.

 

izmir mezar yapımı, izmir mezartaşı yapımı, izmir mezar taşları yapımı, izmir mermer mezar yapımı, izmir aile kabri yapımı, izmir resimli mezar yapımı için referanslarımızı inceleyiniz.

İzmir mezar, İzmir mezar fiyatları, İzmir mezar ustası, İzmir de mezar, İzmir mezarcı, Doğançay mezarcı, Doğançay mezar ustası, İzmir Karşıyaka mezarcı,  buca mezar, Yeni Bornova mezarcı, yeni Bornova mezar ustası, Buca mezar ustası, Buca mezar fiyatları, Bornova mezar fiyatları, Doğançay mezar fiyatları, urla mezarcı, Seferihisar mezarcı, Güzelbahçe mezarcı, Aliağa mezarcı, İzmir Selçuk mezarcı,  torbalı mezarcı, Buca Gökdere mezar ustası, buca kaynaklar mezarcı, kaynaklar mezarcı Doğançay mezar, Bornova mezar, Soğukkuyu mezar, Bornova mezar ustası, Hacılarkırı mezar, Granit mezar, mezar granit, granit mezar fiyatları, mezar granit fiyatları, granit mezar yapımı, mezar yapımı, granit mezar modelleri, ucuz granit mezar, granit mezar çeşitleri, granit mezar örnekleri, granit mezar taşları, granit mezar resimleri, mezar yapımı fiyatları, granit mezar fiyatları