Bu web sitesini ziyaret eden veya kullanan herkes aşağıdaki şartları kabul etmiş sayılır. Sitenin her türlü telif hakkı ART GRANİT’e aittir ve adı geçen firma tarafından yönetilmektedir. Firmamız önceden haber vermeksizin ürün veya diğer bilgileri değiştirebilir, düzeltebilir ve/veya yayından kaldırabilir. Ürün ve/veya hizmetlerimizle ilgili bu sitede belirtilen fiyatları değiştirme hakkımız saklıdır. Sitemizde yer alan içeriklerin, ürün bilgi ve fiyatlarının güncel ve doğru olması için azami çaba gösterilmektedir fakat olabilecek yanlışlar nedeniyle uğranılabilecek zararlardan ötürü dolaylı ya da dolaysız olarak şirketimiz sorumlu tutulamaz. Yanlış fiyat durumunda sorumluluğumuz alınan ücretin tamamını iade etmekten ibarettir. Ücretli veya ücretsiz verilen çeşitli servislerimizin muhteviyatı, ücret durumu, veriliş şekli tamamen veya kısmen değiştirilebilir, tamamen kaldırılabilir. Ücretli servislerin durdurulması durumunda kullanılmayan süreye ait ücretin iade edilmesinden başka bir sorumluluk kabul edemeyiz. Web sitemizin kullanım koşullarını önceden bildirim yapmaksızın değiştirme hakkımız saklıdır Sitemiz üzerinden dikkatle seçilmiş, üçüncü kişi veya kurumlar tarafından işletilen başka web sitelerine bilgi amaçlı linkler verilebilir. Sadece referans kolaylığı için sağlanan bu linkler, ilgili web sitesini veya işleten kişiyi destekleyici veya web sitesi veya içerdiği bilgilere yönelik herhangi bir türde bir beyan veya garanti niteliği taşımamaktadır. Bu şekilde erişilen siteler, içerikler ve buralardan sunulan hizmetler veya hakkında ART GRANİT’ in herhangi bir sorumluluğu yoktur.

Gizlilik Politikası

Sitemizi ziyaret eden herkesin gizlilik hakkı mümkün olan en yüksek hassasiyet ile gözetilmektedir. Sitemizin ve ziyaretçilerimizin güvenliği için IP adresi gibi bazı bilgiler kayıt edilebilir. Sitemizden yollanabilecek e-posta ve diğer mesajlar sadece bu mesajları almayı özellikle talep eden ziyaretçi veya müşterilerimize yollanır. Bu tip mesajları almaktan vazgeçmek isteyenler için mesajlarda listeden çıkış linki açıkça belirtilir.
Güvenlik sebebiyle veya sipariş ve bilgi talepleri dolayısı ile edindiğimiz kişisel bilgileriniz yasal zorunluluk halleri dışında üçüncü taraflarla paylaşılmaz, satılmaz, kiralanmaz.