Granit siyah mezar fiyatları

5 cm kalınlığındaki granit mezar modelimizi İnceleyiniz

Mermer Mezar Fiyatları - Mermer Mezar Fiyatları İçin Tıklayınız

Granit Mezar Fiyatları - Granit Mezar Fiyatları İçin Tıklayınız

Aile Mezar Fiyatları - Aile Kabri Fiyatları İçin Tıklayınız

Baş Taşı Fiyatları - Mezar Baş Taşları İçin Tıklayınız

İzmir Mezar® İzmir ve çevresindeki mezar yapımının yanında, Türkiye çapındaki bayii ağı ile diğer illere de hizmet götürmektedir. Ucuz mezar fiyatları, mermer mezar yapımı, granit mezar yapımı, yüksek mezar taşı kalitesi, özel dizayn, zamanında teslim ve nihayetinde müşteri memnuniyeti ilkelerinden oluşan mezarcılıktaki profesyonel yaklaşımı ile tercih edilen İzmir Mezar® binlerce müşterisinin yıllardır süren güveni ile büyümüş ve büyümeye devam etmektedir. Fabrikanın bilgisayar destekli Lazer ve CNC kesim makineleriyle ulaştığı yüksek kesim kalitesi sonucu ürettiği lazer resimli mezar taşları yurt dışına da gönderilmektedir. İzmir Mezar® yaptığı sağlam ve estetik mezar modelleri ile Mezarda Marka olarak kabul edilmiştir. Marka Tescil Belgesi ve aldığı Teşekkür Belgelerinin motivasyonuyla müşterisinin takdir ve memnuniyetini artan bir şevkle sürdürmektedir. İzmir Büyükşehir Belediyesi Mezarlıklar Müdürlüğü’nün sertifika ve belgelerine sahip olan şirket, Mezar Yaptırma Ruhsatını da sizin yerinize almaktadır.

İzmir Mezar® | Mezarın Tescilli Markası!

Mezar Yapımı - Referanslarımız İçin Tıklayınız

Mezar yeri İzmir de olup, kendileri İzmir dışında başka bir şehirde veya yurt dışında yaşayan müşterilerimiz için, yapılan mezarın resimleri e-posta ile kendilerine gönderilmektedir. Merhumun mezarının hangi mezarlıkta veya hangi ada ve parselde olduğunu bilemeyen müşterilerimiz içinde hizmetimiz vardır. Meftanın adını ve soyadını bize iletmeleri yeterlidir. O konuda da kendilerine yardımcı olunur. Bunun yanında bayi ağımızın dışındaki illerden gelen mezar siparişlerini de, NAKLİYE ve MONTAJ BEDELLERİNİ FİYATLARIMIZDAN İNDİREREK GÖNDERİYORUZ. Ayrıca mezar ve baş taşlarımızı Türkiye dışına da ihraç ediyoruz. Kalitemizi onlar da onayladı!

NEDEN İZMİR MEZAR MARKASI?

İzmir Mezar markası, yüksek kesim kalitesine sahip fabrikasında, kalitesine göre çok ucuz mezar taşı üretir. İzmir Mezar, fabrika olarak CNC kesim makineleri kullandığı için fire oranı çok düşüktür. Böylece mezar taşı maliyetlerini asgariye indirir. Yüklü miktarda mermer mezar taşı ve granit mezar taşı satın aldığı için, mezar taşlarını daha uygun fiyata temin eder. Aradaki fiyat farkını müşterisine yansıtır. Az karla sürümden kazanmak mantığı ile hareket ettiği için aldığı mezar siparişlerinde sürekli sıra oluşur. Bu yüzden İzmir'de mezar yapımı veya bayi kanalımız vasıtası ile diğer illerde yaptıracağınız mezar taşları için en az 1 ay önceden sipariş veriniz. İzmir Mezar, kabir yapımında kaliteli mermer mezar taşı ve zengin çeşitte granit mezar taşı kullanır. Mezar yapımında Dokuz Eylül Üniversitesi Torbalı M.Y.O. ilgili bölüm mezunu profesyonel kadrosuyla özenli ve titiz işçilik sunar. İZMİR MEZAR - Benzerleri değil orijinali! İzmir Mezar her şeyden evvel kaliteli mezarın markasıdır. Bu yüzden taklit edilir. Nasıl ki Dünyada ve Türkiye’de ünlü markaların isimleri taklit ediliyor ise, mezarın markası olan İzmir Mezar ismi de internette harf ve kelime ilaveleri ile taklit edilir. Bu sebeple de benzer isimlerle sürekli google reklamı verirler. Bu yüzden sipariş vereceğiniz mezarcıları iyice araştırınız. Fabrika Satış Ofisimizin Buca dışında İzmir'de başka şubesi yoktur. Mezar Yapımında ücretsiz keşif! Bu ve benzeri ilanlara itibar etmeyiniz. Türkiye de mezarlar standarttır. Mezar yerleri belli ölçülerdedir . Neyi keşfedecekler? Neticede sadece belli ölçülerde bir mezar taşı yapılacaktır. Eskiden beri bize güvenen kıymetli müşterilerimiz bile yanıltılarak bu şekilde İZMİR MEZAR Adımızı kullanan bu gibi mezarcılara gidebilmektedir. Teyit için lütfen marka tescil belgelerini sorunuz.

Genel Bilgi
Mozaik mezar yapımı
Mozaik mezar modellerini sadece Yeni Buca Kaynaklar Mezarlığı ve Gökdere Mezarlığında yapıyoruz.
Mezar Taşına Resim Konur mu?
Sevdiklerinizin fotoğraflarını mezar taşına yüksek teknoloji ile işliyoruz. Mezar taşına renkli resim arzu ederseniz, sevdiğinizin fotoğrafını porselen üzerine baskı yapıyoruz. Porselen resimlerimiz her türlü hava şartlarına karşı ömür boyu solmazlık garantisine sahiptir. Ayrıca mezar taşına lazer resim de yapıyoruz. Beğendiğiniz mezar modeli mermer mezar taşı olsa bile, mezarın baş taşı granitle değiştirilerek, istediğiniz resim istediğiniz ölçüde lazer teknolojisi ile mezar taşınıza işlenir.
Yayınlanan mezar fiyatları güncel midir?
Fiyatlarımız günceldir. Yayınlanan mezar fiyatları İzmir Merkez Mezarlıklarında geçerlidir. İzmir Merkez mezarlıklar dışında olan mezarlıklarda ise nakliye bedeli ilave edilir.
Ege Bölgesinde hangi mezarlıklarda hizmet veriyoruz?

Alfabetik sırayla; Alaçatı Mezarlığı, Aliağa Mezarlığı, Altındağ Mezarlığı, Aşağı Narlıdere Mezarlığı, Ataköy Mezarlığı, Ayrancılar Mezarlığı, Ayvalık Mezarlığı, Bademler Mezarlığı, Bağarası Mezarlığı, Balatçık Mezarlığı, Bayındır Mezarlığı, Bergama Mezarlığı, Bitez Mezarlığı, Bodrum Mezarlığı, Bornova Mezarlığı, Büyük Çiğli Mezarlığı, Cennetbahçesi Mezarlığı, Cunda Mezarlığı, Çakabey Mezarlığı, Çamköy Mezarlığı, Çeşme Mezarlığı, Çiğli Mezarlığı, Datça Mezarlığı, Dedebaşı Mezarlığı, Didim Mezarlığı, Dikili Mezarlığı, Doğanlar Mezarlığı, Edremit Mezarlığı, Eski Balçova Mezarlığı, Eski Buca Mezarlığı, Eski Büyükçiğli Mezarlığı, Eski Çamdibi Mezarlığı, Foça Mezarlığı, Gaziemir Yeni Mezarlığı, Gökdere Köy Mezarlığı, Gökdere Mezarlığı, Görece Mezarlığı, Granta Mezarlığı, Gülbahçe Mezarlığı, Gültepe Mezarlığı, Gümüldür Mezarlığı, Gürçeşme Musevi Mezarlığı, Güzelbahçe Mezarlığı, Güzel tepe Mezarlığı, Hacılarkırı Mezarlığı, Harmandalı Mezarlığı, Helvacılar Mezarlığı, Hıristiyan Mezarlığı, Işıkkent Mezarlığı, İngiliz Mezarlığı, Karabağlar Mezarlığı, Karaburun Mezarlığı, Karakuyu Mezarlığı, Kaynaklar Mezarlığı, Kemalpaşa Mezarlığı, Kent Mezarlığı, Kızılcapınar Mezarlığı, Kokluca Mezarlığı, Koyundere Mezarlığı, Kuşadası Mezarlığı, Marmaris Mezarlığı, Menderes Mezarlığı, Menemen Mezarlığı, Milas Mezarlığı, Mordoğan Mezarlığı, Musevi Mezarlığı, Naldöken Mezarlığı, Narlıdere Köy Mezarlığı, Narlıdere Yeniköy Mezarlığı, Oğlananası Mezarlığı, Ortakent Mezarlığı, Ovaköy Mezarlığı, Ödemiş Mezarlığı, Örnekköy Mezarlığı, Paşaköprü Mezarlığı, Pınarbaşı Çocuk Mezarlığı, Pınarbaşı Köy Mezarlığı, Pınarbaşı Mezarlığı, Reisdere Mezarlığı, Sarnıç Mezarlığı, Sasalı Mezarlığı, Seferihisar Mezarlığı, Selçuk Mezarlığı, Serinkuyu Mezarlığı, Sığacık Mezarlığı, Soğukkuyu Mezarlığı , Söke Mezarlığı , Tirazlı Mezarlığı, Tire Mezarlığı, Torbalı Mezarlığı, Toros Mezarlığı, Turgutreis Mezarlığı, Türbe Mezarlığı, Ulukent Mezarlığı, Urla Güvendik Mezarlığı, Urla İskele Mezarlığı, Urla Mezarlığı, Uzundere Mezarlığı, Ürkmez Mezarlığı, Yahşelli Mezarlığı, Yakaköy Mezarlığı, Yakapınar Mezarlığı, Yazıköy Mezarlığı, Yelki Mezarlığı, Yeni Balçova Mezarlığı, Yeni Bornova Mezarlığı, Yeni Buca Mezarlığı, Yeni Foça Mezarlığı, Yeşilyurt Mezarlığı, Yukarı Balçova Mezarlığı ve Zeytinalanı Mezarlığı.

Hangi illere mezar yapıyoruz?

Başta İzmir olmak üzere, Ankara, İstanbul, Manisa, Kahramanmaraş, Denizli, Erzurum, Muğla, Eskişehir, Bursa, Sivas, Tunceli, Erzincan, Malatya, Elazığ, Edirne, Kars, Iğdır, Yozgat, Çorum, Tokat, Kırıkkale, Mersin, Adana, Balıkesir, Aydın, Niğde, Nevşehir, Milas, Marmaris, Didim, Söke, Kuşadası, Bolu,Bodrum, Çeşme

Mezar Yaptırırken Dikkat Edilmesi Gereken Hususlar
Mezar Yapımı

Temeli güzel yapılmayan bir mezar yıllar sonra yan yatabilir. Bütün olay kullanılan malzeme ve işçilikle ilgilidir. İzmir mezar’ın mezar yapımında mezar taşı, demir, çimento ve diğer malzemeler mezar temelinde hakkını vererek ustalıkla kullanılmaktadır. Mezar modeline ve yerin durumuna göre hareket edilir. Mezarın markası olan İzmir Mezar, yapılan mezarın temelinde mezar taşı, demir ve betonu ustalıkla birleştirerek kullanmaktadır.

Mezar Taşı Yapımı | Mezar Taşı Seçimi

Her mezar taşı mezar yapımına uygun değildir. Mermerin en az üç katı sertlik ve dayanıklılığa sahip olan granit mezar ise sanıldığı kadar pahalı değildir. Beta granit mezar, Afyon mermer mezar fiyatından daha uygun fiyatlıdır. Bu yüzden mümkünse granit mezar tercih edilmelidir. En azından mezarın ana gövde kısmı granit olursa çok uzun yıllar hiçbir bakım gerektirmez. Özellikle Erzurum, Bingöl, Tunceli, Sivas gibi kışı ağır şartlarda geçiren, Adana, Mersin gibi yazı aşırı sıcaklarla boğuşan güzel şehirlerimizde en az 4 cm et kalınlığında granit mezar taşı kullanılması daha uygundur.

Mezar Taşı İşçiliği

Sadece yapıştırılan, birbirine geçmeli sistemle bağlanmayan granit parçalar uzun vadede hasar görecektir. Güneşin ultraviyole ışınları yapıştırıcının etkisini zamanla yok edecektir. Bu sebeple mezar taşları kilitli sistem veya içerden paslanmaz çelik dübel sistemi ile yerine montaj edilmelidir. İzmir mezar ekibi olarak mezar taşının yerine kurulumu büyük bir titizlik ve ustalıkla yapılmaktadır. Keza diğer 30 bayiimizde de aynı titizlikle çalışılmaktadır. Mezar taşlarının yerine montajı veya mezar kurulumunda kilitli sistem veya çelik dübel vida sistemi ile mezar taşı kurulmaktadır. Mermer mezarda olsa, granit mezarda olsa neticede dış mekânda kalan, yazın sıcak kavurucu güneşine ve kışın soğuğuna dayanmak zorunda olan bir yapıdır.

Mezar Yapımında Güven

İnternet sitelerindeki iletişim telefonlarına dikkat ediniz. Sabit bir adreslerine ait telefon numaraları, mobil telefon numaralarından daha güvenlidir. Mezar reklamı yapanların telefon numaralarına da dikkat ediniz. Her an ulaşılmaz olabilen mobil telefonlarını mı yoksa sabit telefon numaralarını mı yayınlıyorlar? Sabit bir telefon numarası yok ise bir problem olduğunda nasıl ulaşacağınızı araştırınız. Son zamanlarda mezarın markası olan İzmir Mezar ismini taklit eden, sözde büyük görünen firmalar türemiştir. Bu tip sözde firmalar adımız olan tescilli mezar markamız ”İzmir Mezar” ismimizin yanına İzmir mezar yapımı, İzmir mezar bakımı, İzmir mezar taşı ve İzmir mezar ustası gibi birçok isimde internette türemişlerdir. Hatta Google reklamı vererek aramalarda öne çıkmaya çalışmaktadırlar. İzmir Fabrika Ofisimiz sadece Buca’da Tınaztepe hastanesi yakınındadır. 30 ilde bayii ağına sahip firmamızın İzmir içinde başka şubesi yoktur. Sipariş vereceğiniz mezar firmasının, referanslarını ve güvenilirliğini araştırınız. Sizden evvel bize mezar yaptıranları ve referanslarımızı inceleyebilirsiniz. Mümkünse mezarlıklarda buluşmak yerine, yapımcı firmanın işyerlerini görerek mezar siparişini veriniz. Ödediğiniz kaparo miktarı, teslim tarihi, mermer mezarın özellikleri gibi işin detayını içeren firma kaşeli bir belge isteyiniz.

Mezar Taşı Yapımında Yüksek Teknoloji

Birçok mermer atölyesi cnc makinesi olmadığından mermeri milimetrik kesim kalitesi ile işleyemez. Ayrıca bilgisayarlı kesim makinesi olmadığından fireleri çoğalır. Dolayısı ile bu durum fiyatlarına da yansır. Fabrikamızdaki yüksek teknoloji ürünü bilgisayar destekli ve elmas bıçaklı CNC kesim makineleriyle, mermeri milimetrik kesim ile sağlam ve estetik mezar taşına dönüştürmekteyiz Ayrıca diğer resmi internet sitemiz olan izmirmezar.com.tr sitemizden de yararlanabilirsiniz.

Ucuz mezar fiyatı

Yaptırdığınız mezar sağlam, kaliteli ve güzel olduğu kadar kalitesine göre çok ucuz fiyatlı olmalı. Sitemizde gördüğünüz mezar resimleri başka sitelerden alıntı değil tamamen kendi mezar modelimizdir..Mezar fiyatları konusunda da sadece İzmir mezar fiyatları değil Türkiye mezar fiyatlarında da iddialıyız. Ucuz mezar fiyatları, mezar taşı, resimli mezar, granit mezar, aile kabri, mezar modelleri,kalite, güvenilirlik ve mezar çeşitleri için referanslarımızı inceleyiniz.

Mezar Taşına Lazer Resim | Mezar Taşına Porselen Fotoğraf

Sevdiklerinizin fotoğraflarını mezar taşına yüksek teknoloji ile işliyoruz. Mezar taşına renkli resim arzu ederseniz, sevdiğinizin fotoğrafını porselen üzerine baskı yapıyoruz. Porselen resimlerimiz her türlü hava şartlarına karşı ömür boyu solmazlık garantisine sahiptir. Ayrıca mezar taşına lazer resim de yapıyoruz. Beğendiğiniz mezar modeli mermer mezar taşı dahi olsa, mezarın baş taşı granitle değiştirilerek, istediğiniz resim istediğiniz ölçüde lazer teknolojisi ile mezar taşınıza işlenir. Granit üzerine lazer resimlerimizi inceleyiniz.Çalıştığımız Bankalar
bonus taksit